یاسیدالکریم

مذهبی - اجتماعی - سیاسی

یاسیدالکریم

مذهبی - اجتماعی - سیاسی

 آقای لاریجانی حتی کروبی فتنه گر در دوران ریاست خود، آن خدماتی به جماعت غربزده و لائیک نکرد که شما کردید. او با وجود آن همه اصلاحاتچی غربزده، نظر رهبری را به تصویب آنها نگذاشت اما شما گذاشتی. رهبری بارها علیه فتنه موضع گرفت و شما ادعا کردی نمی دانم ساکتین فتنه از کجا آمده اند. شما این برجام نافرجام را در بیست دقیقه تصویب کردی و در اعمالی خلاف قانون از ایراد نظر مخالفان جلوگیری کردی، کمیسیون تخصصی مجلس در برجام را دور زدید و آنچه از لابی ها ساختید به رای گذاشتید. همان شروط چندگانه رهبری را مجلس باید نظارت می کرد اما همان را هم به باد فنا دادید. آقای عاقل! شما باید از برجام عذرخواهی می کردید و نه رهبری عزیز که بارها هشدار داد و شروط موجه گذاشت اما شما همان ها را اسما تایید و عملا به فراموشخانه فرستادید. بعد در کمال وقاحت طیف شما برجام را تصمیم نظام و رسما تصمیم رهبر اعلام کردید تا صداها را از اعتراضات بر اصل حکمیت برجام و نحوه اجرای ذلیلانه آن، در گلوها خفه کنید و معترضین به عقل گرایی مادی گرایانه خود را، ضد رهبری معرفی کنید. آقای اردشیر شما شخص اولی بودید که باید از عدم اجرای شروط برجام از رهبری و ملت عذر خواهی می کردید. آقای اردشیر شما در راس مجلس در مقابل سند2030 لال مادرزاد شدید با این که در دولت قبل در پوشاک بچه های اعضای دولت و ساعت ادارات هم دخالت می کردید. و باز برای رهبری هزینه ایجاد کردید که خود مجبور شود شخصا مقابل 2030 بایستد. هر چند همین الان هم حسب گزارشات بخشهای مهمی از 2030 بصورت زیرپوستی در حال اجراست. 

 آقای لاریجانی شما FATF را در مجلس بپذیرفتید و با سر و صدای رسانه های انقلابی و حتی پس از تاکید رهبری بر ممنوعیت آن، باز از موضع خود کوتاه نیامدید. و توجیهات بلاوجه خود را داشتید. آقای لاریجانی شما چقدر باید با کوتاهی مجلس مثلا در راس امور به رهبری و مردم هزینه تحمیل کنید؟ آقای لاریجانی از کجا به کجا رسیده اید؟ شما همان علی آقای صدا و سیما هستی که صدها انگ از همین جماعت غربزده و اصلاحاتچی خوردی؟ آقای لاریجانی چرا کمیسیون امید که مورد حمایت BBC  انگلیسی ها بود از ریاست شما حمایت کرده و می کند؟ مگر چه منفعتی از ریاست شما می برند؟ بله به قول رهبری دشمن از رهبری یک عمامه به سر در مملکت نمی ترسد از کسی که ملتزم به اسلام و انقلابی گری باشد می ترسد. موضوع اسم نیست دعوا بر سر مسماست. آقای لاریجانی فراکیسون امید می خواهد چون شمایی رئیس باشی تا بسیاری از جماعت زودباور در بدنه مذهبی و حوزوی به پدر شما و سوابق اصوگرایی شما دل خوش کنند. آقای لاریجانی شما خیلی وقت است عوض شده ای و یک پوسته نازک مردم فریبی از اصولگرایی شما باقی مانده. چگونه یک اصول گرا با همه حماقت های متعارف ش، می تواند با FATF  و خود تحریمی بچه های سپاه و حاج قاسم ها موافق باشد؟ آقای لاریجانی کار شما در مجلس آتش زدن پرچم و کارهایی که شان اصلی مجلس نبود نیست. کار شما ریل گذاری صحیح برای دولت بود که او را الزام به حفظ حقوق ملت در تحریم ها و برجام کنید نه با ادا اطوار و حرفهای احساسی و حماسی اما تو خالی و بدون پشتوانه اجرائی، عطش جامعه در مقابله با تحریم های خفت بار امریکن های گاو چران را بخوابانید. 

 آقای لاریجانی باز امروز بازی جدیدی شروع کرده اید لفظ استنکاف و نقض قانون ندارد؟ این کار شما بازی با شعور یک ملت است. چرا حرف ضد انقلاب هایی که این سوالات از روحانی را بازی کودکانه ای برای تسکین عواطف مردم می دانستند عملا تایید کردید؟ حداقل مجلس از چهار سوال قانع نشده پس نتیجه عملی این موضوع چیست؟ اردشیرخان کار شما تمسخر قانون و سوء استفاده از منافذ قانونی مصوبه مجلس خود شماست. آقای لاریجانی اگر رئیس قوه مقتنه به قانون و روح آن و تشریفات و انتظاراتی که از آن قانون مورد انتظار است احترام نگذارد چه کسی در جامعه باید به قانون احترام بگذارد؟ خدا طیف بهاری علیه ما علیه را آدم و احمدی را بیدار کند، اما اگر آن رئیس جمهور بخت برگشته سابق هم بود همین برداشت شما از عدم اقناع نمایندگان مطرح بود؟ آقای لاریجانی ادای انصاف و عقلانیت را در می اوری و در فرض خوش بینانه عوض شده ای و متاسفانه از گندم ری هم خبری نیست و این بو بوی گوشت و داغ دیگری است. مطمئن باشید. جامعه ای که با تورم چند ده درصدی اما مثلا نه درصدی رسمی و مسخره مواجه است و با دلار ده هزار تومانی و سکه چهار میلیونی و صدهها قلم تورم فاحش در ضروریات دسته و پنجه نرم می کند، به جماعت معتدلین و نشستگان به ته خورده ایشان، اعتماد دیگر نخواهد کرد خیال تان راحت. این را از مواضع مکرر همین سلبریتی های اباحه بی مسئولیت کم هوش هم می توان شنید. آقای لاریجانی رئیس خسته و مادی محور و پشیمان از انقلابی گری شما و حسن آقا، در استخر مرحوم فرح علیها اللعنه، جان به جان شد و امثال این مسائل از دیگر خیانت کنندگان به رهبری غریب و این ملت دردکشیده دور نخواهد بود. و لن تجد لسنه الله تحویلا و لن تجد لسنه الله تبدیلا. 


آیت الله بهجت ره : ملتفت باشید! اطراف خودتان را نگاه کنید، گاهی می‌شود به چند واسطه، به جاسوس می‌رسند. اینها یک فطانتی است، که خدا باید این زرنگی را بدهد که آدم گول دروغ ‌گوها را نخورد؛ آن ‌قدر به آدم راست می‌گویند، تا اینکه دروغشان را بفروشند... مقصود، شما ملتفت باشید: در این عصر، گرگ فراوان است، شما را می‌خرند، اما بعد هم می‌توانند یک غذای مسمومی به شما بدهند، کار شما را تمام کنند؛ بعد از اینکه کار را از دست شما گرفتند، بعد از اینکه استخدام کردند ... اگر دیدند بنده صادقِ قانعِ آنها هستید، که هستید؛ اما به شرطی که در راه اینها کشته شوید. 


یاسید الکریم